Dámské holínky FLAMEshoes černé - vyrobené na Slovensku

499 Kč
Skladem (1 ks)
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vysoce kvalitní obuv vyrobena na Slovensku v okolí Bardějova, kde má výroba obuvi dlouhou historii.

Kvalita materiálů i provedení snese srovnání s nejlepšími výrobci tohoto typu obuvi na světě - díky vysoké produktivitě moderního vybavení a unikátnímu know-how ovšem za zlomek běžné ceny.

Doporučujeme si vybrat raději větší velikost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámské holínky

Kvalitní dámské holínky z extrémně lehkého materiálu. Uvnitř gumáků je vyjímatelná vrstva pro větší pohodlí a teplo, která zároveň nezabere mnoho místa, abyste si mohli do holínek vzít i například tlusté ponožky a být tak v suchu a v příjemném teple. Holínky byly vyrobeny u našich sousedů na Slovensku a ten rozdíl v kvalitě zpracování, oproti klasickým gumákům z Číny, poznáte opravdu na první pohled!

Velikosti jsou o něco menší než běžně, tak raději vybírejte větší.

Obuv vyrobená na Slovensku podléhající přísným kvalitativním standardům. Je vyrobena z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje. Oproti konkurentům společnost FLAMEshoes nepoužívá při výrobě lepidlo a jednotlivé prvky do sebe přesně zapadají, což je nejenom mnohem ekologičtější přístup, ale výsledné produkty nejsou cítit typickým nepříjemným zápachem a nezpůsobují alergické reakce na složky lepidla. Kvalita materiálů i provedení snese srovnání s nejlepšími výrobci tohoto typu obuvi na světě - díky vysoké produktivitě moderního vybavení a unikátnímu know-how ovšem za zlomek běžné ceny.

logo-flameshoes

Slovenská společnost FLAMEshoes sídlí na Slovensku v okolí Bardějova. Zaměstnává téměř výhradně lidi z okolních obcí, přispívá k zvelebování sousedství, finančně pomáhá rozvoji místních dětských sportovních klubů a část zisků daruje na charitativní účet Červeného kříže.

recycle

Samotná výroba je vlastně několika stupňová recyklace. Surovina, ze které je tato obuv z větší části vyrobena, vzniká jako vedlejší produkt při zpracování ropy ve Spojených státech, Číně nebo Indii. Odpad z výroby ve společnosti FLAMEshoes je dále využíván na výrobu podlahových krytin. Teplo vznikající během výroby je využíváno k vytápění celé výrobní haly.

DSC_1613male

vyroba-obuvi-texbase

Výroba je situována v oblasti Bardějova na Slovensku, kde má obuvnictví velmi dlouhou historii. Spojení tradičního přístupu a moderních strojů má jediný cíl: spokojeného zákazníka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské holínky
Barva: Černá
Zařazení: dámská obuv
Druh obuvi: holínky
Barva: Černá
Značka: FLAMEshoes
Materiál: EVA + textil
Období: jarní/podzimní